Ви тут:

Ярмарок Вакансій

04-03-2021

Онлайн Ярмарок Вакансій - це чудова можливість познайомитись зі своїми майбутніми роботодавцями (підприємствами Донецької та Луганської областей), отримати інформацію щодо доступних вакансій та умов праці, а також особисто поспілкуватись з представниками цих компаній!

Ярмарок Вакансій пройде 10 березня з 15:00 до 17:00

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням:

]]>https://forms.gle/DRTdgtMWSz21pg4n6]]>

На тебе чекатимуть:

Презентації компаній-роботодавців Донецької та Луганської областей, розповіді з перших рук про умови роботи, вимоги до претендентів, програми для молодих фахівців; інформаційні роліки компаній-роботодавців, з яких учасники дізнаються ще більше про їхні цінності та пропозиції для співробітників.

Індивідуальні онлайн-співбесіди з роботодавцями та можливість задати будь-яке питання потенційним роботодавцям та отримати змістовні відповіді.

А також лекції експертів про те, як оформити сильне резюме, вдало пройти співбесіду та знайти ідеальну роботу.

Взяти участь в Онлайн Ярмарку Вакансій можуть жителі Донецької та Луганської областей у віці від 16 до 35 років.

Більш детальна інформація - на сторінці Онлайн Ярмарку Вакансій: ]]>https://www.facebook.com/YarmarokVakanciy]]>

Підписуйтесь!

Проект "Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на Сході України" реалізується ГО "Маріупольська Спілка Молоді" в партнерстві з Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Уряду Японії. Інформаційні партнери: Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, Луганський обласний центр зайнятості, Донецький обласний центр зайнятості.

Управління економічного розвитку ВЦА м.Сєвєродонецьк