Запрошуємо на презентацію Офісів Розвитку Бізнесу

26-09-2023

Стартує програма підтримки та захисту бізнесів Економічних союзів громад України, у кожному з яких планується до створення Офіс Розвитку Бізнесу, який буде об’єднувати всі бізнеси цього економічного союзу.

Мета є настільки ж простою, наскільки і важливою, це надати захист та підтримку саме тим, хто є основоположною складовою економічного розвитку України – бізнесу. Громади та бізнеси мають діяти спільно і наші члени це розуміють. Те минуле, у якому «зверху» спускали до виконання плани розвитку, має залишитись у минулому. Задавати напрямки розвитку має саме приватний сектор, а громади мають створювати для нього всі необхідні умови, щоб стабільно отримувати надходження до місцевого бюджету.

Згодні?

Запрошуємо 26 вересня 18:30 київський час та 28 вересня 16:30 київський час представників локальних бізнесів, громадські та інші об’єднання бізнесів, ТТП, ради підприємців та інших на онлайн презентацію проекту.

Для участі просимо зареєструватись за ]]>посиланням]]>, щоб отримати доступ до заходу та матеріалів.

]]>https://mayorsclub.org/events/zaproshuyemo-na-prezentacziyu-ofisiv-rozvy...]]>