Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

28-02-2024

Повна назва документа державного планування: проєкт Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки (далі - Програма). Метою Програми є поліпшення якості життя населення, максимально можливого зменшення негативних соціально-економічних наслідків, які виникли на території Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Сєвєродонецька міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення:

відповідно до частини 6 статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку до проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2024-2027 роки розпочато з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області ]]>http://sed-rada.gov.ua]]> розділ «Економіка» - підрозділ «Програма соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька» - підрозділ «Організація проведення стратегічної екологічної оцінки» з 28 лютого 2024 року до 28 березня 2024 року включно.

Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення:

громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

громадські слухання не заплановані.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, електронна адреса der_investatukr [dot] net. З проєктом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись за посиланнями:

]]>https://sed-rada.gov.ua/2024-2027-roki/proiekt-programi-socialno-ekonomi...]]>

]]>https://sed-rada.gov.ua/organizaciya-provedennya-strategichnoyi-ekologic...]]>

та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, електронна адреса der_investatukr [dot] net.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, з 28.02.2024 до 28.03.2024.

Зауваження та пропозиції подані після встановленого строку, не розглядаються.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Сєвєродонецька міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області  , м. Дніпро, орендоване приміщення.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документу державного планування:

Підстави для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля відсутні.