Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території м. Сєвєродонецька»

29-11-2019

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Сєвєродонецька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території м. Сєвєродонецька», який спрямований на правове регулювання господарських відносин.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 02.12.2019 року на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради  ]]>https://sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/povidomlennya]]>  у розділі «Регуляторна політика» → «Повідомлення оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються  за адресою:  бульвар  Дружби  Народів,  32 каб.  № 65, або за

тел. (06452)  4-50-76, 4-44-11 та  на електронну пошту: tradeatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу.