ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта «Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення на території Сєвєродонецької міської територіальної громади»

21-10-2021

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Сєвєродонецька міська військово – цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення на території Сєвєродонецької міської територіальної громади», що спрямовані на правове регулювання господарських відносин.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу  буде розміщено в мережі Інтернет: ]]>https://sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-re...]]>.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 каб. № 65 або за тел. (06452)  4-50-76, 4-44-11 та на ел. адресу : tradeatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу.