Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Сєвєродонецької міської територіальної громади»

13-12-2021

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003 №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сєвєродонецька міська військово–цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Сєвєродонецької міської територіальної громади», що спрямований на правове регулювання оренди комунального майна.

Проєкт регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет: ]]>https://sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv]]>

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 каб. № 27 або за тел. (06452)  4-41-15 та на ел. адресу: fkmatsed-rada [dot] gov [dot] ua

Термін прийняття зауважень-один календарний місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта  та аналізу регуляторного впливу.