ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок списання комунального майна з балансу підприємств, установ та організацій Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської...

17-09-2021

Керуючись ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок списання комунального майна з балансу підприємств, установ та організацій Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області», який забезпечить єдині вимоги до порядку списання комунального майна, що є власністю Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області, встановлює механізм та спосіб списання комунального майна, що здійснюється безпосередньо суб’єктом господарювання, на балансі якого перебуває таке майно, через його фізичну зношеність, моральну застарілість, непридатність для подальшого використання, зокрема, у зв’язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкодженням внаслідок аварії чи стихійного лиха та неможливістю відновлення, або виявлення його в результаті інвентаризації як нестачі.

Проєкт регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено протягом п’яти робочих днів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації:

http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/proekti-regulyatornih-aktiv в розділі «Регуляторна політика» → «Оприлюднення регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів,32, м. Сєвєродонецьк, каб. № 27 або за тел. (06452)44115 та на електронну пошту:
fkmatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Термін прийняття зауважень – один календарний місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.