ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку демонтажу  тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі у Сєвєродонецькій міській територіальній громаді»

27-05-2021

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Порядку демонтажу  тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі у Сєвєродонецькій міській територіальній громаді», який спрямований на врегулювання питання демонтажу тимчасових споруд, малих архітектурних форм, засобів пересувної мережі, запобігання їх самовільному розміщенню на території Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 27.05.2020 року на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації: http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/proekti-regulyatornih-aktiv в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: вул.Гагаріна, буд.115, каб. № 12 або за тел. 3-21-17 та на електронну пошту: blagoustrsever@ukr.net.

Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу.