16-08-2021

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003 №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій та зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Сєвєродонецьк», який спрямований на забезпечення належної роботи систем централізованого водовідведення та охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 17 серпня 2021 року на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/ в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів, б.32, каб.72, м.Сєвєродонецьк, Луганської обл. або за тел. (06452) 4-49-86, 3-02-69 та на електронну пошту: am [dot] sedatukr [dot] net.

Термін прийняття зауважень – один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.