ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з 2022 року»

19-04-2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року № 1160-IV, з метою прийняття пропозицій та зауважень громадян, суб’єктів господарювання,  Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє про оприлюднення проекту Розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з 2022 року».

Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області Відповідно до статей  7, 8, 10, 12, 266 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, статті 4, 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» від 3 лютого 2015 року за № 141-VIII, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року за № 1160-IV, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» розроблено проект розпорядження, яким встановлюється перелік пільг (Додаток 1 до проекту розпорядження), ставки податку на нерухоме майно (Додаток 2 до проекту розпорядження), та визначаються об’єкт оподаткування, платник податку, розмір ставки та інші обов’язкові елементи, визначені статтею 7 Кодексу, з дотриманням критеріїв, встановлених розділом XII Кодексу.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Сєвєродонецької міської Військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області  http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/  в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кабінет 90 або за тел. 4-14-34 та на електронну пошту: gorfoatsed-rada [dot] gov [dot] ua. Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу»