ВАЖЛИВО для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань!

05-07-2021

Сєвєродонецьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області повідомляє.

За оперативними даними станом на 01.06.2021 на обліку в Сєвєродонецькому міському відділенні перебувають 9882 страхувальники, у тому числі: 4238 – юридичні  особи, 5643 – фізичні особи та 1 член фермерського господарства.

Кількість страхувальників, які мають на поточну дату заборгованість перед Фондом соціального страхування України (далі – Фонд): 43 – за видом загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, на загальну суму 7848,7 тис. грн та 61 – за видом загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності на загальну суму 411,4 тис. гривень.

Для погашення заборгованості по страхових коштах відділення звертається до боржників щодо необхідності термінового перерахування коштів за реквізитами:

отримувач: Сєвєродонецьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області;

розрахунковий рахунок: UA738999980000355499000112080, код ЄДРПОУ 41457899, Казначейство України (ЕАП).

Попереджаємо, що несплата існуючого боргу є підставою для примусового стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів Фонду.

НАГАДУЄМО

про подання квартальної звітності до 10 липня 2021 року!

Страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, щокварталу до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт) до повного погашення заборгованості.

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання, що пов'язане зі зміною адміністративно-територіальної одиниці у звітному періоді, звітність за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) страхувальник подає до відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду, що відповідає новому місцезнаходженню (місцю проживання). При цьому зазначаємо, що у разі погашення страхувальником заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду до кінця звітного періоду звітність до Фонду не подається.

Форма Звіту затверджена у додатку до постанови правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України». Методичні рекомендації щодо заповнення Звіту та його форма є на офіційному вебпорталі Фонду ]]>http://www.fssu.gov.ua]]> в розділі «Страхувальники/Роз’яснення».

Подання Звіту може бути здійснене:

1) шляхом надсилання поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення за адресою: проспект Центральний, 17, м. Сєвєродонецьк, 93404;

2) надсилання сканкопії підписаного Звіту на електронну адресу sevr [dot] lgatfssu [dot] gov [dot] ua із наступним наданням оригіналу звіту до відділення.

Ольга БАЖЕНОВА,

заступник начальника відділення – начальник відділу по роботі зі страхувальниками Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області