ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

23-02-2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ

Згідно рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 03 від 29 січня 2018 року та відповідно до вимог статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», пунктів 14, 15 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (із змінами і доповненнями), оголошується відкритий конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для забезпечення підготовки матеріалів щодо  умов  конкурсу,  паспортів  автобусних  маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями
конкурсу та інші матеріали  для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька.
Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища та відбір на конкурсних засадах підприємств (організацій), які спроможні забезпечити належну якість організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території м.Сєвєродонецьк, виконання договірних умов.

Найменування організатора конкурсу.
Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради.

З Положенням про конкурсний комітет, Умовами проведення конкурсу  та додатками, можна ознайомитись за посиланням: ]]>http://sed-rada.gov.ua/arhiv-rishen-vikonavchogo-komitetu/vikonkom-miskr...]]>

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі.
Документи на участь у конкурсі приймаються до 02.04.2018р., включно.

Найменування організації, за якою подаються документи для участі у конкурсі: Департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради (кабінет № 61)

режим роботи: з понеділка по п’ятницю (крім державних свят), з 08.00. до 17.00.

адреса: 93404, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів 32, у конверті, на якому зазначається назва претендента, зворотна адреса підприємства (організації) та найменування об’єкта конкурсу, з поміткою «Заява на участь у конкурсі».

Місце, дата і час проведення конкурсу.

Засідання конкурсного комітету відбудеться  04.04.2018р., у приміщенні Сєвєродонецької міської ради, за адресою: 93404, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів 32 , третій поверх зала засідань. Реєстрація учасників розпочнеться з 10 год.00 хв.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу
За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі або умов конкурсу звертатися за телефоном: (06452) 4-30-05; (06452) 4-35-38

До участі у конкурсі не допускаються юридичні особи – претенденти, які не відповідають вимогам ст.44 Закону України «Про автомобільний транспорт».