Патрульні розшукали автомобіль, водій якого скоїв ДТП та втік з місця події

30-08-2019

Інформація про ДТП на перехресті вулиць Єгорова та Гоголя надійшла на планшет патрульних близько 11 години ранку 27 серпня.

Просто на очах у випадкових перехожих водій автомобіля Volkswagen, яскраво жовтого кольору, здійснив наїзд на припаркований автомобіль Ford та поїхав з місця скоєння правопорушення.

Патрульні опитали свідків події, які запам’ятали не тільки колір і марку, а і номерний знак автомобіля. За годину поліцейські виявили порушника на вулиці Першотравневій.

Відносно 64-річного чоловіка патрульні склали два протоколи: за статтею 124 (вчинення ДТП) КУпАП та статтею 122–4 (залишення місця ДТП).

Нагадуємо про відповідальність за вчинені правопорушення:

• ст. 124 КУпАП: штраф у розмірі 340 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року;
  •  ст. 122–4 КУпАП: штраф у розмірі 255 гривень або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб;

Якщо ви стали винуватцем автопригоди, в жодному разі не покидайте місце ДТП. Так ви зробите гірше лише собі. Адже після того, як вас розшукають, кількість складених на вас, як водія, матеріалів лише зросте.

Керуйте відповідально!

Прес-служба УПП в Луганській області