Шановні мешканці та гості міста Сєвєродонецька!

18-01-2017

Сєвєродонецька міська рада інформує щодо відкриття руху міжміського автомобільного транспорту через ділянку автомобільної дороги Р-66, в напрямку Сєвєродонецьк-Лисичанськ через с. Павлоград та міст р. Сіверський Донець. На даний час автомобільний рух можливий лише для транспортних засобів маса яких  не перевищує 3,5 т.

Міська комісія з безпеки дорожнього руху вирішила (протокол №1-17 від 05.01.17):

Ґрунтуючись на (мовою оригіналу) «Технический отчет по результатам обследования четырех пойменных мостов на автодороге республиканского значения Луганск-Троицк, связывающий город Северодонецк с городом Лисичанск», в якому зазначено що заплавні мости №1 та №2 в тому числі, з 1992 року знаходяться в аварійному стані, комісія прийняла рішення: відкривати тимчасовий рух транспорту недоцільно.

Повноцінний автомобільний рух у цьому напрямку буде відкритий після закінчення реконструкції заплавних мостів №1 та №2.

А.В. Ширшиков, начальник сектору ТЗ Департаменту економічного розвитку та  торгівлі