Ви тут:

17 червня виконком затвердив майже 30 питань

17-06-2020

У режимі скайп-конференції 17 червня відбулось чергове засідання  виконавчого комітету міської ради. Дистанційне засідання провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. Порядок денний містив майже 30 питань. З усіх прийнято відповідні рішення.

У новій редакції затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі.

Прийнято рішення про нагородження Почесними грамотами виконкому «За  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди Дня медичного працівника»:

  • Деміденко Ірини Григоріївни, заступника медичного директора КНП
     „ Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги ” Сєвєродонецької міської ради;
  • Драгомирецької Олени Олександрівни, лікаря-ендокринолога консультативно-діагностичного відділення № 1  „ Консультативно - діагностичний центр ” Сєвєродонецької міської ради;
  • Токар Валентини Яківни, головної  медичної сестри КНП
    „ Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня ” Сєвєродонецької міської ради.

Виконком затвердив звернення до голови правління  ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ"  Бугайова Л.С. з вимогою терміново виконати вимоги Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, «Правил благоустрою території Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради», чим забезпечити вільний доступ до частини території перед ПК  Хіміків.

Протокольно доручено першому заступнику міського голови  Олегу Кузьмінову звернутись до суду щодо негайного здійснення заходів з демонтажу бетонних конструкцій та плит з території ПК Хіміків.

Серед іншого прийняті рішення про проведення міських заходів з нагоди відзначення 6-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань; присвячених Дню будівельника; Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України; Дню Державного Прапора України; 29-й річниці незалежності України; стосовно захисту прав дітей тощо.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)