Ви тут:

Сєвєродонецька СЗШ №14 – єдиний представник від Луганської області на Всеукраїнському навчальному проекті - Серіал «Шкільне reality 2»

10-02-2020

«Шкільне Reality 2» – продовження шкільного серіалу, створеного вперше у січні 2019 року. Мета проєкту – передати ідею єдності країни при всій її різноманітності через відеопродукти. Проєкт проводиться на всеукраїнському рівні для того, щоб об’єднати учнів, батьків, учителів, заклади освіти та міста. 

Команда "Шкільне reality 2" прагне, аби учні зі всієї України згуртувались довкола спільної ідеї, попрацювали в команді, познайомились, показали свою школу та регіон і створили щось дійсно круте. Щоб по завершенню проєкту школи з різних регіонів об'єднувала дружба та партнерські відносини, а учні та вчителі продовжували спілкування.

Другий сезон реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та у партнерстві з ГО «Центром інноваційної освіти «Про.Світ». 

Тривалість проєкту:​ 9 жовтня 2019 року - 30 квітня 2020 року. 

50 учасників команд з різних куточків України будуть створювати відео за 10 ключовими темами. У межах 1 теми буде відзнято 5 серій.

Кожну нову серію зніматиме інша школа і передаватиме естафету наступній команді.

Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області – єдиний представник  від Луганської  області !!!

Тема, за якою знімала СЗШ №14:

​«Винахідництво: сила генія у створенні шедеврів»​.

(Як винаходи впливають на життя країни, континенту, цивілізації?)

СЗШ №14 прийняла естафету від Львівської школи, яка в першій серії  почала розвивати стартову тему (Про Хлопчика Ростислава , який мріяв створити динозаврика - друга  для людства).  

З 9 лютого (14:00) по 19 лютого (14:00) продивитися серію та підтримати команду СЗШ №14 ( залишити коментарі  та вподобання під нашою серією на каналі) можна за посиланням ]]>https://youtu.be/wCLME8TS6JI]]>

А з 12.02.2020 року за команду потрібно буде проголосувати на сторінці ]]>https://www.facebook.com/shkilnereality2/?__tn__=k*F&tn-str=k*F]]>

 

Підтримаємо команду Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ №14!

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)