Ви тут:

У Сєвєродонецьку намагаються захопити владу

28-01-2020

В Сєвєродонецьку, 26 січня 2020 року, в районі Хитрого ринку (торговий двір «Купець»), шанувальники «благодійної» допомоги у вигляді дармового цукру намагалися запустити процедуру відкликання депутатів Сєвєродонецької міськради за народною ініціативою.

Діючи за роками налагодженою схемою «команда Шахова» скликала в торговий двір членів своєї «сітки». Проте людям не пояснили на який захід їх запросили. Більш того, вони називали тільки одну причину цих зборів - їм зателефонували «старші» від Шахова. Більшість присутніх взагалі виявилися випадковими глядачами.

Дивним виявилося і голосування за відкликання депутатів пакетом. Тобто, ніхто і ні в чому не хотів розбиратися, а самим депутатам не дали навіть слова, щоб вони виступили перед присутніми.

По всьому виходить, що так звана «команда Шахова», отримавши відмову в Києві на створення військово-цивільної адміністрації в Сєвєродонецьку, вирішила незаконно захопити владу в місті. Спочатку вони замінили членів територіальної виборчої комісії, а тепер провели збори, які мало не мають нічого спільного з прописаною в законодавстві України процедурою відкликання депутата за народною ініціативою.

Скоріше за все, заведені в територіальну комісію представники «команди Шахова», спробують легалізувати збори і розпочати процедуру захоплення влади в місті.

До речі, так і залишається відкритим питання щодо заміни членів територіальної виборчої комісії. Адже з усього виходить, що такі впливові партії як «Опозиційний блок», БПП «Солідарність», «Укроп» і Народна партія просто продали свої квоти в комісії так званій «команді Шахова».

І на цьому фоні дуже показове мовчання правоохоронних органів і представників пропрезидентської партії «Слуга народу», які тим самим, дозволяють в наших містах, творитися відвертому беззаконню.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)