Ви тут:

У Сєвєродонецьку придбано обладнання, яке дозволить швидше робити аварійний ремонт доріг

22-08-2019

На початку цього року керівництво міста змінило підхід до аварійного ремонту доріг, тепер його виконує лише спеціалізована дільниця з утримання доріг комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсервіс», без залучення підрядників. Але з застосуванням т.з. холодного асфальту. Щоб робити це швидше, за рахунок коштів міського бюджету на СКС придбано одновісний причеп зі спеціальним обладнанням. 21 серпня нове обладнання вперше використовувалося на аварійному ремонті міських доріг, який відновився цього тижня. Сьогодні роботи продовжувалися.

Генеральний директор КП СКС Віталій Постільга звернув увагу на високу якість ремонту, який виконує спеціалізована дільниця - ями, які були закриті холодним асфальтом на початку року, і досі залишаються закритими.

Для інформації: аварійний чи ямковий ремонт – це закриття тим чи іншім матеріалом (у то числі – «холодним асфальтом») аварійних ям. За ДСТУ 3587-97 максимальна глибина вибоїн не може бути більшою  4 см.  Дорожні служби мають короткий час, щоб такі ями закрити, оскільки вони можуть бути причиною ДТП.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)