Ви тут:

У Сєвєродонецьку вшанували пам’ять захисників України

29-08-2019

29 серпня в Сєвєродонецьку біля пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському, відбувся вшанувальний захід до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У заході прийняли участь рідні й близькі воїнів, що загинули, керівники та працівники Луганської обласної державної адміністрації та Сєвєродонецької міської ради, силових структур, громадськость міста.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жителів Сєвєродонецька, які загнули за час проведення АТО та ООС, виконуючі військовий обов’язок:

Юрій Гуртяк

Микола Літовко

Віталій Ключка

Олександр Пульний

Артем Шинковенко

Петро Журавльов

Валерій Шишак

Сергій Левченко

Сергій Дрогін

Тихон Курбатов

До присутніх звернувся в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко: «Героями не народжуються, ними становляться коли опиняються перед вибором – кинути в біді, або допомогти будь якою ціною, врятувати, чи дати загинути. Жити на колінах, або боротися за незалежність. Саме їх – звичайних хлопців і дівчат, для яких Україна завжди була понад усе, вшановує сьогодні вдячна країна. Вони мали мужність зустріти небезпеку з відкритими очима і завжди будуть прикладом до прийдешніх поколінь. Ми пам’ятаємо кожного!»

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зазначив: «Символічно, що ми вшановуємо захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України біля пам’ятника Олександру Віталійовичу Радієвському, який віддав своє життя для забезпечення миру та стабільності на Луганщині. Вічна пам’ять загиблим захисникам України та хай буде проклята війна, яка забирає найкращих синів і дочок українського народу».

Присутні поклали квіти до пам’ятника Олександру Радієвському.

По завершенню заходу керівництво міста разом з близькими і рідними та побратимами загиблих поклали квіти до меморіальних дощок Миколі Литовку і Юрію Гуртяку й на могили загиблих воїнів АТО та ООС. Після цього прийняли участь у поминальній панахиді в храмі праведної Тавіфи Йоппийської, що розташований на кладовищі смт. Воронове.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)