Ви тут:

Відбулось засідання депутатської тимчасової контрольної комісії з питань роботи жіночої консультації №1

27-12-2019

27 грудня під головуванням депутата міської ради Олени Буткової відбулось засідання тимчасової контрольної комісії  Сєвєродонецької міської ради з питань роботи жіночої консультації №1 Сєвєродонецького перинатального центра та організації гінекологічної допомоги у місті в умовах медичної реформи.

В засіданні взяли участь члени комісії, медики, громадськість.

Члени комісії озвучили інформацію щодо ефективної гінекологічної допомоги у місті в умовах медичної реформи та вирішення проблем жіночої консультації №1 Сєвєродонецького перинатального центру.

Генеральний директор КНП «Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня», депутат міської ради Роман Водяник розповів про організації гінекологічної допомоги у місті в умовах медичної реформи.

Керівник міського Перинатального центру Ірина Теплова наполягала на доцільності ведення вагітних в Перинатальному центрі з метою надання своєчасної медичної допомоги, адже цей заклад оснащений необхідним медичним комплексом обладнання. У центрі працюють спеціалісти, які можуть невідкладно відреагувати на проблему під час перебігу вагітності.

Члени комісії, медики, громадськість наполягали на тому, щоб прийом гінекологами жінок, які мешкають у новій частині міста, здійснювався або у ЖК №1 або у іншому приміщенні з комфортними умовами, медичним обладнанням і територіально розташованому у новій частині міста.

Після конструктивного обговорення, зокрема було вирішено провести моніторинг кількості жінок, які відвідують ЖК №1, матеріально-технічної бази ЖК№1 та №2, моніторингу стану приміщення ЖК №1 та негайно вирішити нагальні проблемні питання.

Депутат міської ради Олена Буткова прокоментувала підсумок роботи зазначивши, що отримана інформація буде досконально вивчена, робота комісії продовжиться, одночасно будуть вирішуватися питання, що потребують негайного реагування.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)