Ви тут:

ВІДЕО: Аварійний ямковий ремонт та прибирання автошляхів Сєвєродонецька

23-02-2022

За інформацією комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсервис» на території міської громади терміново та невідкладно розпочато аварійний ямковий ремонт автошляхів із застосуванням технології холодного асфальту. При цьому зроблено акцент на врахуванні погодних умов.

Як зазначають на підприємстві, ямковий ремонт найбільш аварійних ділянок автошляхів громади буде проведено холодним асфальтом найближчим часом. Ремонтними роботами охоплено дві бригади.

Ремонт доріг технологією холодного асфальту – це вимушений тимчасовий захід. Поточні та капітальні ремонти автошляхів громади будуть проводитися при остаточному встановленні сприятливих погодних умов.

21 лютого комунальним підприємством «Сєвєродонецьккомунсервис» після зимової експлуатації розпочато прибирання технічної піщаної суміші на автошляху та прибордюрній частині по вул. Новікова за допомогою 2-х навантажувачів, автогрейдера, самоскида «МАЗ-5551», трактора з причепом та двох дорожніх робітників.

З 22 по 25 лютого включно заплановано виконати очищення автошляхів проспектів Центральний та Гвардійський.

Роботи будуть проводитися за допомогою автогрейдера, 3-х од. навантажувачів, 2 од. тракторів з причепами, самоскида «МАЗ-5551» та причепом сміттєзбирального спецзасобу «Скандинавія» з самоскидом «Камаз-65115», які використовуються для завершальних робіт з прибирання піску.

В подальшому КП «СКС» продовжуватиме роботи по видаленню піску на усіх автошляхах міста для забезпечення сталого руху і уникнення їх звуження та забруднення узбіч і прилеглих територій технічними піщаними сумішами.

]]>https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/avariyniy-yamkoviy-remont-avtoshlya...]]>

]]>https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/kp-sks-provodit-pribirannya-vid-teh...]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)