Ви тут:

Виконком провів своє чергове засідання 10 червня

10-06-2020

Засідання  виконавчого комітету міської ради вже традиційно відбувається у режимі скайп-конференції. Дистанційне засідання провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. 10 червня порядок денний містив майже 30 питань. З усіх прийнято відповідні рішення.

Зокрема Вячеслав Петрович повідомив присутнім про запуск фонтанів на площі Перемоги. Розпочнуть фонтани свою роботу 11 червня з 13 години і до вечора.

Одним з прийнятих рішень члени виконкому надали ТОВ кафе "Мозаіка" містобудівних умов та обмежень для проектування обʼєкта будівництва - реконструкція нежитлової будівлі під кафе за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 20-а  (кв-л № 55).

Затверджено зокрема проект договору про організацію надання транспортних послуг з перевезень міським електричним транспортом з його подальшим винесенням на розгляд сесії міської ради.

Одне з рішень стосувалося надання пільг по оплаті за навчання особливо талановитим учням шкіл естетичного виховання м. Сєвєродонецька. Рішенням зокрема передбачається встановити на 2020-2021 навчальний рік 100% пільгу по оплаті за навчання для десяти особливо талановитих учнів шкіл естетичного виховання м. Сєвєродонецька, підпорядкованих відділу культури міськради, за рахунок місцевого бюджету.

Затверджено склад комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Майже півмільйона гривень виконком Сєвєродонецької міськради 10 червня виділив громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Кошти на це закладені до міського бюджету 2020 року за пропозицією лідера депутатської більшості у Сєвєродонецькій міській ради, голови постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова.

Цього разу отримають одноразову матеріальну допомогу 223 громадянина

Серед іншого прийняті рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню молоді, про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та літнього торгового майданчика, стосовно захисту прав дітей тощо.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)