Ви тут:

До уваги споживачів!

22-03-2019

До відділу торгівлі та з захисту прав споживачів регулярно звертаються невдоволені покупці товарів, придбаних  через інтернет-магазини.  Невдоволення викликано неналежною якістю товарів та ігноруванням претензій споживачів. При з’ясуванні обставин справи виявляється, що у споживача є лише товар і чек про оплату вартості товару (через поштове відділення) без вказівки дати придбання, назви товару та його вартості, інформації про суб’єкта господарювання. В чеку, як правило, одержувачем коштів вказано фізичну особу, яку неможливо пов’язати з інтернет-магазином. Якщо ви придбали товар в інтернет-магазині без належно оформленого товарного чеку  та не відома адреса його розташування, то захистити порушені права споживача практично неможливо. У такому випадку заява споживача направляється до відділу поліції де розслідуванням  злочинів, вчинених у сфері високих інформаційних технологій займається кіберполіція.

Увага! Якщо на сайті інтернет-магазину відсутня  інформація про місцезнаходження та контактні номери інтернет-магазину,  пропонуємо взагалі відмовитись від купівлі товару у даного продавця.

За отриманням консультації спеціалістів ви можете звернутись до відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, 3-поверх, каб. № 65  або за тел. 4-44-11, 4-50-76.

Начальник відділу торгівлі та з захисту прав споживачів  Т.Г. Красюк