Ви тут:

До уваги споживачів! Запрацював сайт небезпечної нехарчової продукції, розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України

06-08-2019

З 18 липня 2019 року у тестовому режимі запрацював сайт небезпечної нехарчової продукції, розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

На сайті можна перевірити безпечність нехарчової продукції за категоріями: «Дитячі товари», «Мийні засоби», «Транспорті засоби та запчастини», «Промислові вироби та обладнання», «Засоби вимірювальної техніки», «Електричне та електронне обладнання», «Паливо» та інші товарні категорії.

Крім того, інформаційний інтернет-ресурс «UVAGA.GOV.UA» дає відповіді споживачам, як безпечно купувати товари он-лайн, куди звертатися в разі порушення прав споживачів, що робити у випадку придбання небезпечної продукції, на сайті також зазначені контактні дані всіх органів ринкового нагляду та сфери їх повноважень.

Корисним для споживачів стане мобільний додаток «Купуй безпечне» – це інструмент для отримання інформації про небезпечну нехарчову продукцію за допомогою смартфону.

Мобільний додаток Міністерства економічного розвитку і торгівлі України вже також запустили в тестовому режимі. Це унікальний продукт, який об`єднає споживачів, бізнес та владу (органи контролю).

Ідея мобільного додатку є цінною для реалізації Угоди про асоціацію. Активна участь громадян в контролі за небезпечною продукцією допоможе зробити систему ринкового нагляду прозорою і прискорити утворення єдиного безпечного простору з ЄС.

Відвідати сайт можна за посиланням: ]]>https://uvaga.gov.ua/uk/Main/Category/Category]]>

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів