Ви тут:

Обережно! Несанкціонована торгівля!

26-12-2016

Шановні споживачі, Сєвєродонецька міська рада неодноразово надавала інформацію про те як небезпечно здійснювати купівлю продовольчих товарів у невстановлених місцях, що є  несанкціонованою торгівлею.

Управління Держпродспоживслужби в м.Сєвєродонецьку  у черговий раз повідомляє  про складну епізоотичну ситуацію у з΄вязку з періодичними спалахами африканської чуми в регіонах України. Спалах  африканської чуми свиней зафіксовано в Харківській області, з якої надходить значна частина м΄ясопродуктів на споживчий ринок м. Сєвєродонецька, Хмельницькій та Херсонській областях.

Управління Держпродспоживслужби в м.Сєвєродонецьку попереджає про обмеження господарських зв’язків з постачальниками сировини  та продукції тваринного походження, що вироблені на територіях  епізоотичного осередку і  нагадує про те, що обіг  необроблених продуктів тваринного походження необхідно здійснювати тільки при наявності документів, що підтверджують їх походження, наявності маркування та клеймування (для м΄ясосировини).

Шановні споживачі, купуйте  продукцію тваринного походження на продовольчих ринках міста та в магазинах. При купівлі продовольчого товару у місцях несанкціонованої торгівлі,  ви самі себе наражаєте на небезпеку!

Попереджаємо суб’єктів господарювання та громадян, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях, що їх дії караються кодексом України про адміністративні правопорушення!

Т.Г. Красюк, начальник відділу контролю споживчого ринку департаменту економічного розвитку та торгівлі Сєвєродонецької міської ради