Увага! Власникам підприємств торгівлі та ресторанного господарства, підприємств сфери платних послуг і ринків!

24-01-2017

У зв’язку з обледенінням пішохідних зон невідкладно організувати посипку протиожеледними матеріалами тротуарів (територій), прилеглих до об’єктів:

- у середині кварталів – 50 метрів від меж земельної ділянки наданої в користування (оренду тощо);

- з боку вулиць – включно до бортового каменя вулиці (шосе, площі, провулка тощо).

Зимове утримання територій необхідно здійснювати систематично, у тому числі у вихідні та святкові дні, у відповідності до погодних умов.

Невиконання даного нормативного акту тягне за собою адміністративну відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення та накладання штрафу на посадових осіб – від п’ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ контролю споживчого ринку Сєвєродонецької міської ради