Важлива інформація для суб’єктів господарювання

24-10-2016

Шановні суб’єкти господарювання! Нагадуємо, що відповідно до Правил торгівлі на ринках міста Сєвєродонецька, затверджених рішенням міської ради №532 від 26.05.2013 р., продавці (фізичні особи-підприємці) зобов’язані установити на торговельному місці інформаційну табличку із зазначенням: прізвища, імені та по батькові фізичної особи-підприємця; номера державної реєстрації суб’єкта господарювання; прізвища, імені та по батькові продавця; копію витягу з Реєстру платників єдиного податку та копію ліцензії у разі здійснення господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

Продавці-юридичні особи зобов’язані установити на торговельному місці інформаційну табличку із зазначенням: назви, місця знаходження і номера телефону суб’єкта господарювання, що організував торгівлю; прізвища, імені та по батькові продавця; копію ліцензії у разі здійснення господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

Згідно з Правилами роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, зареєстрованими у Міністерстві юстиції України 23.07.1996 р. за №372/1397 для стаціонарних пунктів дрібнороздрібної торговельної мережі (кіоски, ларі, палатки та інш.) на видному місці розміщується: копія витягу з Реєстру платників єдиного податку; інформація про адресу і номер телефону суб’єкта господарювання, якому належить цей пункт; прізвище, ім’я та по батькові продавця; режим роботи.

Тобто, на кожному торговельному місці повинна бути розміщена інформація про суб’єкта господарювання та продавця. Вважаємо, що добросовісний продавець не буде приховувати дану інформацію від споживачів.

Попереджаємо, що за порушення правил торгівлі накладається адміністративний штраф за статтями 155, 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення!

Т. Красюк, начальник відділу контролю споживчого ринку департаменту економічного розвитку

та торгівлі Сєвєродонецької міської ради