96 переселенців з Луганщини за організації гумхабу Сєвєродонецької МВА безкоштовно відвідали п'єсу в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка

27-06-2023

23 червня за сприяння Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради та організації Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Тернопіль 96 переселенців з Луганщини безкоштовно відвідали музичну комедію "Хай живе любов".

Вистава відбулася у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка та присвячена 230-й річниці поета і драматурга Александра Фредро, якому Сейм Республіки Польща присвятив цей рік. Україна також долучилася до популяризації творчості культурного діяча.

У сюжеті вистави - вічна тема кохання і такого ж самого намагання чоловіків зберегти власну незалежність від жінок.

Мюзикл у живому виконанні артистів, своєрідний гумор, цілковита віддача й майстерна гра на сцені, усе це безпрограшно сприяє успіху вистави, де б її не показували.

Захід реалізовується за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Тернопільської міської ради та Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Заступник начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Ельвіна Марініч подякувала керівництву Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради за співпрацю і турботу про наших ВПО та організацію їхнього культурного дозвілля.

А луганці, які відвідали п'єсу, подякували за увагу та можливість відвідати чудовий культурний захід.

Слід зазначити, що Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Тернопіль з початку свого створення організував для наших ВПО не тільки видачу гуманітарної допомоги, а і надання правозахисних та медичних послуг.

Також, для переселенців з Луганщини проводяться різноманітні екскурсії в найчарівніші місця Тернопольської та сусідніх областей, відвідування культурних заходів, участь у різних клубах дозвілля та з покращення знання української мови.