Мешканці Сєвєродонецької громади, які надали заявки, отримали насіння овочів для весняної посівної

09-04-2024

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «]]>Всеукраїнська асоціація громад]]>» в рамках ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту “ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ” за підтримки Програми ]]>USAID]]> з аграрного та сільського розвитку (АГРО) ]]>передала ]]>Сєвєродонецькій міській військовій адміністрації Луганської області насінням овочів до посівної 2024 року (морква, капуста, томат, кабачок) для 22 домогосподарств мешканців Сєвєродонецької територіальної громади, що надали свої заявки.

Нагадаємо, у січні Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» у межах проєкту “Згуртовані громади” за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) розпочала роботу над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року: https://sed-rada.gov.ua/novini/postrazhdali-vid-viyni-domogospodarstva-m...

Управління економічного розвитку СМВА

Средняя: 5 (2 оценок)