Апаратна нарада 27 серпня

27-08-2018

27 серпня нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради провів перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Він висловив обурення керівникам КП «СКС» та УЖКГ несвоєчасним прибиранням площі після святкових заходів 25 серпня та незабезпеченням роботи громадських туалетів під час заходів, присвячених державному святу.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв наголосив Управлінню житлово-комунального господарства та КП «СКС» продовжувати наводи порядок на сміттєвих майданчиках.

Ігор Едуардович зокрема зазначив, що відповідно до графіка на цьому тижні у деяких житлових кварталах міста вже встановлено контейнери (об’ємом 7 куб.м.) для збору крупногабаритного та будівельного сміття, та надав доручення КПЖ «Світанок» сприяти КП «СКС» у розміщенні повідомлення для мешканців будинків про графік встановлення зазначених контейнерів.

Начальник відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Дмитро Комишан доповів, що протягом тижня відбувався контроль за своєчасним вивезенням сміття з прибудинкової території та про складення приписів комунальному підприємству «СКС». З цього приводу перший заступник міського голови наголосив на незадовільній роботі відділу та формальному підходу до виконання службових обов’язків у питанні контролю за найбільш проблемними сміттєвими майданчиками.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради