Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 18.10.2023

18-10-2023

Жителям звільнених сіл доставили медикаменти та хліб, Лисичанськ та Кремінна до опалювального періоду окупантами не підготовлені, представникам місцевої єпархії росіяни організували курси підвищення кваліфікації від рпц.

«Штурми Надії з боку росіян продовжилися – за учора зупинені ще дев’ять атак біля цього населеного пункту. Ворог не полишає спроб знайти слабке місце в нашій обороні, намагаючись просунутися уперед тепер вже на цій ділянці фронту, – каже очільник Луганщини Артем Лисогор. – Щоразу, коли доставляємо у звільнені села гуманітарну допомогу, вмовляємо населення евакуюватися. Так, жителям Невського роздали свіжий хліб та чергову партію медичних препаратів».

Ударів з неба протягом доби завдано в районі Серебрянського лісництва та Білогорівки.

Макіївка, Невське та Білогорівка перебували під артилерійським та мінометним вогнем противника.

Підвищивши кваліфікацію вчителям, окупанти вирішили створити так званий «міжєпархіальний центр підготовки спеціалістів луганської єпархії рпц».

Так би мовити, готувати нові кадри для пропаганди та перепрофільовувати старі будуть представники духовної академії з рф.

А ось температуру в оселях в захоплених минулоріч містах підвищувати не збираються.

У Лисичанську показово заживили одну котельню, повідомивши, що вона перебуває на циркуляції. Втім, теплотраси навколо неї зруйновані. Подавати тепло поки нікуди.

У Кремінній обіцяють обігріти будівлі, де розміщується окупаційна адміністрація. Інші соціальні об’єкти вирішено не опалювати.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid085721gBd4SkEQsXgWqwXqVv7UXK7...]]>