Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 27.06.2023

27-06-2023

Окупанти затримуватимуть громадян на 30 діб та вилучатимуть транспорт за порушення воєнного стану, у Привіллі за дзвінок рідним на підконтрольну території арештовуватимуть, ворог ще раз намагався рухатися в бік Стельмахівки.

«Як і добу тому, росіяни зосередили зусилля на атаках на Стельмахівку. Втім, всі їх намагання були зупиненні Захисниками України. На інших двох напрямках окупанти не були активними, – каже очільник Луганщини Артем Лисогор. – Це стосується наземної активності ворога. Щодо авіації – нанесено черговий удар по Білогорівці. Населений пункт загарбники обстріляли ще й з артилерії різних систем».

У кремлі увели в дію закон, що дозволяє затримувати громадян за порушення режиму воєнного стану на 30 діб.

Крім того, запроваджено можливість затримання пасажирського транспорту за відсутності маршрутної картки.

Слід зазначити, що воєнний стан уведено росією тільки на тимчасово окупованій території. Тобто, додатковий тиск стосуватиметься виключно українців.

Також ще більше ускладниться виїзд із захоплених територій, фактично узаконюється конфіскацію автомобілів, затримання та арешт за будь-якої нагоди громадян України, що незгодні з російською окупацією.

У Привіллі росіяни посилили контррозвідувальний режим, намагаючись виявити серед місцевого населення інформаторів ЗСУ.

Дійшло до того, що представник окупаційної адміністрації міста, пересуваючись вулицями на обладнаному гучномовцем автомобілі, погрожував громадянам спілкуватися з особами, які перебувають на підконтрольній Уряду України території.

У разі виявлення таких випадків, жінкам загрожує арешт на 15 діб, чоловікам – на 30.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02txwJMXuEHduwyo53E83VJ4eRDim...]]>