Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради:

29-11-2018

КПЖ «Світанок» з 15.11. по 21.11.2018 року:

Відремонтовано 520 кв. м м’якої покрівлі за 5 адресами і 12 кв. м шиферної, а по вул. Єгорова, 29 (вхід у підвал). 220 разів виконувалися зварювальні та слюсарні роботи, в тому числі 61 раз прочищалася від засмічення каналізаційна система. За 20 адресами замінено 646 п. м трубопроводу холодного водопостачання; за 14  – 47 п. м каналізаційного; за 8  – 52 п. м трубопроводу опалення. За 12 адресами замінено 99 вентилів, а по вул. Автомобільній, 3 – засувку. Відремонтовано балкон по проспекту Гвардійському, 23-б, віконну раму по вул. Гоголя, 83 (п. 3), під’їзд № 5 по вул. Курчатова, 32 і 11 під’їздів за різними адресами в роботі.

Виконано 165 електричні заявки.

По вул. Вілєсова, 43 (п. 9) виготовлено і встановлено металеві двері до сміттєкамери, а по проспекту Гвардійському, 77-а (п. 2), 40-а (п. 2), 71 (п. 4) відремонтовано двері до сміттєкамер.

За 12 адресами засклено 13 кв. м під’їздів.

По вул. Гагаріна, 72 і Донецькій, 46-б прочищено 2 вентиляційні канали.

Також за 8 адресами вивезено 6 лафетів листя і у 28 мікрорайонів завезено 515 т піску.

Підприємством КП «Северодонецккоммунсервіс» з 19.11. по 25.11.2018 року:

Вивезено твердих побутових відходів 4 130 м3:

- 3550 м3 – від населення міста (вивезення ТПВ з контейнерних майданчиків та багатоповерхових будинків);

- 295 м3 – великогабаритне сміття (біля контейнерних майданчиків);

- 285 м3 – від підприємств та організацій (згідно договорів);

КП «Сєвєродонецькліфт» з 19.11 по 25.11.2018 року:

1. Виїзди ліфтової аварійної служби – 91 разів.

2. Технічне обслуговування ліфтів -108 шт.

3. Ремонт ліфтів - 5 шт.

Зокрема, по ш. Будівельників, 21 (п. 2) встановлено дверний двигун, по вул. Курчатова, 19-а (п. 3) – дверні пружини, по вул. Вілєсова, 21-а (п. 3) – водило (частину приводу дверей кабіни), по вул. Науки, 7 (п. 1) – кнопку «В» 1-го поверху.

Комунальне підприємство «Єдина аварійно-диспетчерська служба»:

За звітний період виконано 1258 заявки, з них:

- 136 щодо зварювальних робіт (з заміною труб різного діаметру, заміною різьб, заварювання свищів на трубопроводах);

- 1013 заявок виконані по системі опалення, зокрема, замінено 4 засувок і 45 кранів;

- 19 по слюсарним роботам;

- 48 по електроенергії;

- 42 з прочищення каналізації від засмічення.

Всі заявки виконувалися у робочому режимі. Підприємство продовжувало обслуговувати частину міста щодо вивезення сміття і твердих побутових відходів, виконувало технічне обслуговування, поточний ремонт і запуск системи опалення, пуско-налагоджувальні роботи у житлових будинках міста.

Також КП «ЄАДСС» очищало від першого снігу закріплені території по проспекту Центральному і посипало їх піском, проводило земляні розкопки і заміну теплотраси біля житлового будинку по вул. Горького, 14.

Служба «05»

За цей період надійшло 176 скарг і звернень, 38 з них поставлені на контроль; 960 дзвінків мали довідковий характер.

По КПЖ «Світанок» 5 звернень стосувалися проблем з електроенергією,15 – ремонту стояків постачання холодної води, 1 – ремонту каналізаційного стояка.

По КП «СКС» прийнято 2 скарги щодо незадовільного вивезення сміття.

По КП «Сєвєродонецькліфт» 3 підйомники на контролі через зупинку з технічних причин; тричі скаржились на відсутність зовнішнього освітлення.

КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» раз зупиняло рух тролейбусів через обрив контактного проводу і з 21 листопада тимчасово закрило маршрут №5 через пошкодження кабелю.

Управлінням з експлуатації газового господарства зафіксовано 1 аварійних і 1 плановий виклики та 25 разів перекривались стояки постачання газу для встановлення приладів обліку.

По ТОВ «Таун Сервіс» 4 рази перекривало подачу холодної води на будинки для проведення ремонтних робіт та раз – для планових; 1 скарга на аварійне протікання каналізаційних колодязів.

По РЕМ зафіксовано 3 аварійних відключень електроенергії з причини аварій і раз для проведення планових робіт. Всі скарги і звернення задовольнялись у робочому режимі.

Група оповіщення зареєструвала 6 побутові пожежі, отримала від медиків 7 повідомлень. За тиждень у місті травми одержали 158 людей, 35 - впали на льоду. Пунктом прийому тимчасово переміщених осіб скористалися 186 приїжджих.

Матеріли підготовлені за інформацією комунальних підприємств міста