Сєвєродонецька міська рада влаштувала широкі Масляні гуляння

10-03-2019

10 березня сєвєродончани та гості міста проводжали зиму на площі Перемоги.

Там Сєвєродонецька міська рада влаштувала загальноміські урочисті заходи та святкову концертно-розважальну, театралізовану, конкурсну та ігрову програму, частували кашею та чаєм. Кожен охочий міг поласувати традиційними у цей день млинцями.

Від Льодового Палацу спорту до площі бажаючих зустріти весну млинцями зібралось близько 1500 чоловік.

Однією з традиційних розваг на Масляну є стовп з подарунками. Смільчаків, які спробували подолали висоту, знайшлось чимало.

Причому найменшому смільчакові було 9 років!

Долали не всі, але ті, хто діставався вгору, отримали подарунки (а їх Сєвєродонецька міська рада підготувала 40 штук). Це - побутова техніка (мультиварки, м’ясорубки, міксери, блендер, мікрохвильові та електричні печі, конвектор, фени, вентилятор, пилосос, праски тостер, кавоварка, електрогриль, кавомолки, навушники та інше).

Від імені в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, Сєвєродонецької міської ради вітала заступник міського голови Ірина Степаненко:

«Вітаю! Бажаю вам усім щастя, здоров'я, бажаю вам побільше радощів у житті. Сьогодні ми з вами проводжаємо зиму і зустрічаємо весну, на яку ми з вами завжди чекаємо. Тому що весна - це щастя, це кохання, це бажання далі жити. Я хочу вам побажати від Сєвєродонецької міської ради, особисто від секретаря  Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови  Вячеслава Петровича Ткачука, від виконкому міської ради і від себе особисто в цей святковий день - обов'язково бути здоровими, обов'язково бути щасливими, щоб над нашою Україною завжди було мирне небо. Сьогодні я прошу вас, щоб кожен пригадав ще таке свято як Прощена неділя. Пробачте один одного, будьте щасливими, живіть у мирі!".

У силі та спритності змагалися біля Льодового Палацу спорту. За гиревиками та за перетягуванням канату можна було не лише спостерігати, а й показувати свої здібності та уміння, похизуватися силою перед глядачами.

Ярмаркова торгівля, конкурсні та ігрові розважальні заходи з подарунками (яких, до речі, також було вдосталь); виставка творчих робіт художників і майстрів декоративно-ужиткового  мистецтва - городянам було де і як розгулятися на Масляну, щоб зустріти весну як годиться.

Для найменших мешканців була підготована лялькова інтерактивна вистава.
 Святкову театралізовану концертну-розважальну та конкурсну програму підготували творчі колективи міського Палацу культури, Центру дитячо-юнацької творчості та СДЮК «Юність».

Вуличні забави та гуляння, організовані Сєвєродонецької міської радою, прийшлися до смаку як найменшим городянам, так і їх батькам, а також усім, хто був присутній на святі.

«Дружньо і по-теплому пройшло свято», - ділиться враженнями мешканка Сєвєродонецька, яка постійно святкує Масляну на площі. – «Дуже сподобалось, що міська рада зробила на Масляну цього року».

Гучні проводи зими стали ще гучнішими завдяки грому, що прогримав під кінець гулянь. Гроза зі зливою хоч і завадила вогняному шоу, але здавна вважалося, що перша гроза означає пробудження природи і є знаком остаточного уходу зими.

Средняя: 5 (2 оценок)