Сєвєродонецькі педагоги підвищують професійні навички та діляться досвідом

28-10-2023

]]>Проведено тренінг для вчителів математики та інформатики]]>

25 жовтня 2023 року відбулось сумісне засідання міського методичного об’єднання вчителів математики та інформатики за темою: «Використання платформ та сервісів для дистанційного навчання». Під час заходу вчитель інформатики Гімназії №18 міста Сєвєродонецька Луганської області Біловол Євген Павлович провів для колег тренінг «Створення вікторин у Wordwall». Набуті під час тренінгу знання і навички педагоги використовуватимуть в своїй роботі з учнями.

]]>Онлайн-зустріч міського методичного об’єднання педагогів технологічної освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади]]>

27 жовтня 2023 року відбулася онлайн-зустріч міського методичного об’єднання педагогів технологічної освіти. Під час цієї зустрічі педагоги обговорили питання підготовки та проведення шкільної Олімпіади з технологій. Мотильова Ірина Володимирівна, вчитель Гімназії № 4 міста Сєвєродонецька Луганської області,  провела майстер-клас для колег «Створення веб-квесту», а також колеги поділилися своїми роботами та досвідом проведення уроків в умовах онлайн-навчання.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації