СЗШ № 14 – учасник проєкту «Створення механізму протидії булінгу та насильства у навчальних закладах»

10-02-2020

Створення безнасильницького освітнього середовища, протидія проявам насильства та булінгу - один із основних напрямків роботи педагогічного колективу Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14.  З 2019-2020 навчального року заклад приєднався до проєкту «Створення механізму протидії булінгу та насильства у навчальних закладах», який здійснюється ГО «Ла Страда Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

29 січня 2020 року  відбулася зустріч  представників школи з Вєронікою Андрєєнковою, фахівчинею ГО «Ла Страда Україна».

Під час змістовної зустрічі з адміністрацією школи, педагогами,  учнями, медіаторами та медіаторками Шкільної служби порозуміння, активістами учнівського самоврядування «ЛідерS», представниками технічного персоналу та батьками  обговорювалися  питання створення системи роботи  в  закладах освіти з протидії булінгу та насильства;  присутні поділилися результатами та досвідом, які вже напрацьовані в СЗШ № 14  за цей час .

Були  також  окреслені подальші шляхи реалізації проєкту «Створення механізму протидії булінгу та насильства у навчальних закладах» .

Інформація відділу освіти Сєвєродонецької міської ради