Засідання міської комісії ТЕБтаНС: пункти обігріву, оптимізація споживання електроенергії та укріплення опор мосту через р. Борова в напрямку Рубіжного

30-11-2021

29 листопада під головуванням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З метою недопущення перемерзання соціально незахищених осіб, які потрапили у складні життєві обставини, комісія доручила Сєвєродонецькому районному управлінню ГУ ДСНС України у Луганській області, виходячи з практики минулого року, про що зазначив керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк, надати до 05.12.2021 управлінню житлово-комунального господарства намет для розгортання тимчасового пункту обігріву та бути готовими до залучення пересувних пунктів обігріву населення на базі автомобільних транспортних засобів.

Управлінню житлово-комунального господарства надане доручення до 10.12.2021 організувати на базі намету тимчасовий пункт обігріву населення, а відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці спільно з відділом торгівлі та з захисту прав споживачів провести роботу з благодійними та громадськими організаціями щодо їх залучення до організації його роботи. Питання забезпечення, у разі необхідності, надання медичної допомоги в тимчасовому пункті обігріву покладено на міське управління охорони здоров’я.

На виконання пункту 11 протоколу засідання Ради національної безпеки і оборони України від 22.10.2021 №33 комісія звернулася до суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та підпорядкування, які провадять свою діяльність на території Сєвєродонецької міської територіальної громади опрацювати питання щодо можливості зміни графіку роботи енергоємного обладнання із переносом споживання електричної енергії на нічні години.

З метою попередження виникнення надзвичайної ситуації, яка може трапитися внаслідок руйнування підмитих течією опор мосту через річку Борова в напрямку Рубіжного, за результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія доручила відділу капітального будівництва СМВЦА вжити заходів щодо їх укріплення.