Засідання виконкому 15 серпня

15-08-2019

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради зібрався на чергове засідання 15 серпня. Головував на засіданні перший заступник міського голови Олег Кузьмінов. До розгляду пропонувалось понад 30 питань порядку денного.

На засіданні зокрема члени виконкому проголосували за введення в дію рішення  конкурсної комісії з проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів  в м. Сєвєродонецьк та прилеглих селищах. За результатами конкурсу переможцем визнано  Комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервис».

Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 186 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 363 000 грн.

З метою сприяння реалізації житлових прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа виконкомом затверджено пропозиції комісії з питань визначення пропозицій щодо використання субвенції з державного бюджету місцевому бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Також визначено осіб цієї пільгової категорії, у кількості 19-ти,  яким планується виплатити грошову компенсацію на придбання житла, в порядку черговості взяття на квартирний облік у виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради. Орієнтовну потребу у коштах щодо спрямування субвенції на виплату грошової компенсації визначено у загальній сумі  8 511 041,25 грн.

Також на засіданні вже затверджено дві пропозиції стосовно виплати грошової компенсації двом дітям зазначених пільгових категорій, заяви яких було розглянуто та призначено компенсацію. Загальна сума майже пів мільйона гривень.

Серед іншого також прийнято рішення про відзначення в місті Сєвєродонецьк Дня підприємця 2019р., про присвоєння адреси, продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, встановлення режиму роботи, надання матеріальної допомоги на поховання, питання опіки та піклування, захисту прав дітей, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере