Засідання виконкому: зміни до складів деяких комісій, демонтаж тимчасових споруд

31-01-2019

Понад пів сотні питань містив порядок денний чергового засідання виконкому, яке відбулось 30 січня. Провів його в.о.міського голови Вячеслав Ткачук.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба зосередив увагу на основних прийнятих рішеннях:

Низку змін внесено до складу:

- Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку;

- Дорадчої ради з питань енергоефективності та енергозбереження м. Сєвєродонецька;

- архітектурно-містобудівної ради м. Сєвєродонецька;

- комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Положення про роботу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;

- комісії з питань призначення  соціальних допомог, виходячи з конкретних обставин, що склалися у сім’ї та нового складу комісії з призначення соціальних допомог, виходячи з конкретних обставин, що склалися у сім’ї.

Керуючись затвердженим на сесії Положенням про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території міста Сєвєродонецька, виконком затвердив склад комісії з питань вшанування визначних подій і увічнення пам’яті видатних осіб на території міста Сєвєродонецька.

Кілька рішень стосувались демонтажу 13 тимчасових споруд за адресами: вул. Гагаріна, район буд.54в; проспект Гвардійський, район буд.7, буд.59-61, буд.65, буд.19, буд.42, буд.49; район перехрестя проспекту Гвардійського та вул. Курчатова; вул. Курчатова, район буд.29, буд.11, буд.30; проспект Хіміків, район буд.66, буд.42; розміщених з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону. Розгляд проекту про демонтаж тимчасової споруди за адресою: пр. Гвардійський, район буд. 65 було перенесено на наступне засідання виконкому. Решту було затверджено.

Прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Члени виконкому затвердили склад та Положення про міську конкурсну комісію з відбору та затвердження проектів на фінансування заходів міської цільової програми капремонту житлового фонду м. Сєвєродонецька на 2019 рік.

Питання про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо, доповідала начальник служби у справах дітей Юлія Кочіна.

Серед іншого прийняті рішення про присвоєння адреси деяким об’єктам тощо».