Ви тут:

Змагання. Рекорди. Нагороди

07-11-2018
Категорія: 

03 листопада 2018 року в м. Слов’янськ відбувся відкритий чемпіонат міста  з дзюдо серед юнаків 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 р.н. На змаганнях були присутні  команди  Донецької, Луганської  областей (Сєвєродонецьк та Рубіжне), усього - понад 150 учасників.

Свою команду на цьому чемпіонаті представила КДЮСШ 1.Бурков Матвій, Шевченко Микита, Макешин Назар, Кисильов Олег, Величко Матвій посіли 1 місця в своїх вагових категоріях. Треті місця здобули - Мартовицький Олексій, Тулінов Тимур, Бєлов Віталій та Лихач Микита.

Тренер Олександр Тарєльник.

 

02.11 – 04.11.2018 року у м. Сєвєродонецьк спортсмени КДЮСШ 3 (40 учнів) брали участь у відкритому Кубку Луганської області зі спортивного орієнтування (бігом) пам’яті Юрія Петровича Михайлова. На змаганнях з’їхались понад 100 спортсменів з міст та районів Донецької області та міст Сєвєродонецька, Києва, Полтави.

02 листопада 2018 р. наші спортсмени змагалися на середній дистанції на картах району с. Щедрищеве і показали такі результати:   

- вихованка тренера-викладача Куценко Олени– Кофанова Вероніка, яка виступала по групі Ж-12 - І місце;

- вихованці тренера-викладача Костіної Олени, які виступали по групі: Ж-12 – Пилипенко Юлія - ІІ місце; Ж-14 – Оруджева Софія - ІІ місце; Ж-16 – Колмичек Дар’я - І місце; Ч-14 – Дацко Єлизар - І місце; Ч-16 – Яшник Данило - ІІІ місце; Ч-21 – Пузанов Кирило - ІІІ місце

- вихованці старшого тренера-викладача Шунякова Володимира, які виступали по групі  Ч-12 – Булгаков Олександр - ІІІ місце; Ч-14 – Костін Данило - ІІ місце; по групі Ч-16 – Онопко Данило - І місце; Ж-12 – Чуркіна Дар’я - ІІІ місце; Ж-14 – Бабкова Катерина - ІІІ місце; Ж-16 – Коропова Вікторія - ІІ місце;

03 листопада 2018 р. наші спортсмени змагалися на довгій дистанції на картах району с. Метьолкіне і показали такі результати:   

- вихованці тренера-викладача Куценко Олени, які виступали по групі: Ж-12 – Сирих Олександра - І місце; Ч-12 – Целуйко Назар - ІІ місце;

- вихованці тренера-викладача Костіної Олени, які виступали по групі: Ж-12 – Пилипенко Юлія - ІІ місце; Ж-14 – Оруджева Софія - І місце; Кібальник Катерина - ІІІ місце; Ж-16 – Колмичек Дар’я - І місце; Ч-14 – Дацко Єлизар - ІІ місце; Пригода Данило - ІІІ місце; Ч-16 – Яшник Данило - ІІІ місце;

- вихованці старшого тренера-викладача Шунякова Володимира, які виступали по групі  Ч-12 – Булгаков Олександр - І місце; по групі Ч-16 – Онопко Данило - І місце; Ж-12 – Чумак Анна - ІІІ місце; Ж-16 – Коропова Вікторія - ІІ місце

04 листопада 2018 р. наші спортсмени змагалися на короткій дистанції на картах району Тролейбусного Депо і показали такі результати:           

- вихованці тренера-викладача Куценко Олени, які виступали по групі: Ж-12 – Кофанова Вероніка - І місце; Плешкань Єлизавета - ІІІ місце;

- вихованці тренера-викладача Костіної Олени, які виступали по групі: Ж-12 – Пилипенко Юлія - ІІ місце; Ж-14 – Оруджева Софія - І місце; Ж-16 – Колмичек Дар’я - І місце; Ж-21 – Куценко Дар’я - ІІ місце; Ч-14 – Сорока Михайло - І місце; Дацко Єлизар - ІІІ місце;

- вихованці старшого тренера-викладача Шунякова Володмимира, які виступали по групі Ч-12 – Булгаков Олександр - І місце; по групі Ч-16 – Онопко Данило - ІІ місце; Ж-14 – Бабкова Катерина  - ІІІ місце.

За підсумками трьох днів у командному заліку місця розподілились так:

І місце            – КДЮСШ 3 «СЄВЄР» м. Сєвєродонецьк

ІІ місце          – КДЮСШ 3-2 м. Сєвєродонецьк

ІІІ місце         – Клуб «СЄВЄР» (ветерани) м. Сєвєродонецьк 

 

03-04 листопада 2018р. в м. Бахмут пройшов Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь ЗМС, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003-2004, 2005 р.н.та молодші.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Луганської та Донецької областей, до яких увійшли 10 видів програм: біг 60м., 200м., 400м., 800м., 60м. з бар’єрами, 1500м., стрибки: у довжину, висоту та потрійний, штовхання ядра.

Вихованці КДЮСШ 2 вибороли 15 медалей різного ґатунку: 5 золотих, 3 срібних та 7 бронзових медалей.

Золоті медалі здобули:

- у бігу на 200м. та п’ятиборстві Ілля Утросін;

- у потрійному стрибку Олександра Стрижак;

- у штовханні ядра та стрибках у висоту Денис Назаренко.

Підготували учасників змагань Микола Трембач, Станіслав Кулєш та Наталія Жепка.

Відділ молоді та спорту

Рейтинг: 
Голосов пока нет
106
0