Ще три дрони Mavic 3T передали аеророзвідникам

02-04-2024

Чергові три компактні потужні професійні дрони з тепловізором Mavic 3T стануть технологічними помічниками на фронті.

Їх передали Луганська облдержадміністрація та Сєвєродонецька міська територіальна громада.

І вдень, і вночі ці «пташечки» здатні збирати дані, потужна оптика допомагає побачити невидиме.

«Наші захисники потребують сучасних беспілотників. Кожен Мавік впливає на перевагу на полі бою. У цей час український воїн перебуває на безпечній відстані від цього. Зібрані дані допомагають нищити ворога, псувати техніку та, головне, рятувати життя наших захисників», - наголошує начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

Нагадаємо, минулого тижня на фронт Сєвєродонецькою громадою було передано 8 "мавіків"