Сєвєродончанка Вероніка Матюніна здобула «золото» у змаганнях змішаних пар U19 на турнірі з настільного тенісу у Чорногорії

21-04-2024

Сєвєродончанка Вероніка Матюніна, яка розпочинала свою спортивну кар'єру в КДЮСШ 1, здобула «золото» у змаганнях змішаних пар U19 на турнірі з настільного тенісу у Чорногорії.

Впродовж 10-14 квітня, в рамках WTT Youth Star Contender Podgorica 2024, 17-річна українка виступала відразу у трьох розрядах з настільного тенісу – індивідуальному, парному та змішаному.

В індивідуальному та парному розрядах Вероніка Матюніна зупинилася на стадії чвертьфіналів.

Найбільшого успіху українка разом зі своїм напарником з Іспанії Даніелем Берзосою досягла у змішаному розряді. У фіналі вони обіграли суперників з Південної Кореї (3:0) та здобули золото.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

За інформацією: ]]>НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team]]> - ]]>https://www.facebook.com/olympicua/posts/pfbid0kWrwrHYHTfcrHNU32QKibofNd...]]>

Матеріали по темі:

Сєвєродончанка Вероніка Матюніна стала чемпіонкою Європи з настільного тенісу!

Сєвєродончанки Вероніка Матюніна та Софія Шередега змагалися на Чемпіонаті Європи з тенісу настільного у складі збірної команди України

Сєвєродончанка Вероніка Матюніна та киянка Анастасія Димитренко​ стали срібними призерками молодіжного чемпионату Європи (U21) з тенісу настільного

Сєвєродонецька майстер спорту України з тенісу настільного Вероніка Матюніна переможно виступає на Bundesliga Damen Süd

Майстри спорту України Вероніка Матюніна та Софія Шередега стали другими в командній першості на Чемпіонаті Європи U15