Сєвєродонецька громада взяла участь у Recovery Construction Forum Ukraine

12-04-2024

11 квітня Сєвєродонецька громада взяла участь у ]]>Recovery Construction Forum Ukraine]]>, що об’єднує представників влади і будівельну спільноту для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо відбудови України (]]>https://recoveryforum.in.ua/]]>).

Організатори: ]]>Конфедерація будівельників України]]> та Міжнародний виставковий оператор ]]>Premier Expo Ukraine]]> (організатор виставок ReBuild Ukraine , ]]>Виставка KyivBuild Ukraine]]> , ]]>Aquatherm Kyiv]]>)

Представляли на форумі нашу громаду начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк та його перший заступник Тетяна Верховська.

Захід відбувся у Києві та зібрав ключових учасників:

• Будівельні та інжинірингові компанії
  • Виробники будівельних матеріалів
  • Архітектурні бюро
  • Генеральні підрядники
  • Девелопери
  • Представники галузевих організацій та бізнесу
  • Юридичні компанії
  • Державні установи
  • Представники територіальних громад України
  • Представники критичної інфраструктури
  • Міжнародні фінансові установи та фонди

Тож якомога більша кількість людей могла дізнатися про поточні потреби громад, процеси відновлення зруйнованих об’єктів і долучитися до відбудови вже сьогодні.

Форум розпочато трьома блоками і трьома панелями:

• «Державна політика відбудови України»
  • «Підтримка громад: від сервісу до можливостей»
  • «Запуск процесів відбудови: регулювання та інновації»
  • «Сучасний девелопмент в умовах відбудови»
  • «Відбудова очима архітекторів»
  • «Роль бізнес-асоціацій у відбудові України»

На заході було представлено продукцію від надійних виробників і постачальників, готові рішення і сучасні технології.

Олександр Стрюк, коментуючи участь у Форумі, зазначив:

«Сєвєродонецька громада має позитивний досвід співпраці та перемовин з потенційними інвесторами, має укладені меморандуми про співпрацю у відбудові. Програма форуму була насичена: обговорювалися найактуальніші теми відновлення та розвитку будівельної галузі, інновації, екологічні рішення. Ми вели активний діалог про відбудову, тобто цей захід сприяв збільшенню партнерських домовленостей. При наявній ситуації та існуючими викликами, з якими щодня стикаються громади, представники озвучували проблеми та можливі шляхи їх вирішення, програми відбудови та перспективи відновлення».

Світлини: Recovery Construction Forum Ukraine