Відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

22-04-2024

24 питання розглянули члени громадської комісії з житлових питань на своєму черговому засіданні.

Всі вони стосувались зняття з квартирного обліку громадян, які перебувають на квартирному обліку при Сєвєродонецькій міській військовій адміністрації після отримання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Нагадуємо, щопонеділка на базі гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВА у місті Дніпро за адресою: пр. Петра Калнишевського, 27К, з 10.00 до 15.00 фахівцем з житлових питань:

• надаються консультації та роз’яснення мешканцям громади щодо квартирного обліку, щодо відновлення втрачених правовстановлюючих документів на житло, щодо отримання інформації стосовно приватизації житла;
  • надаються роз’яснення з актуальних питань розрахунків за житлово-комунальні послуги та наявної державної допомоги в умовах воєнного стану з цього питання;
  • здійснюється прийом звернень, їх опрацювання та інформування заявників щодо вирішення питань розрахунків за житлово-комунальні послуги.