Діти – наше майбутнє: як у Калуші проживають діти із Сєвєродонецька

18-09-2022

Повномасштабна війна зачепила не лише долі дорослих, а й дітей. Багато дітей із територій, де активно ведуться бойові дії, змушені були покинути свої домівки. Тож завдання влади – допомогти дітям у цих непростих умовах - повідомляють в ]]>Калуській районній державній адміністраці]]>ї.

Війна також змінила плани дітей із Сєвєродонецька. Восьмеро дітей, позбавлені батьківського піклування, проживають у гуртожитку в Калуші (Івано-Франківська область) та продовжують дистанційно навчатися у Сєвєродонецькому вищому професійному училищі.

Нещодавно з ними зустрілися представники ]]>Калуської районної державної адміністраці]]>ї: заступник голови РДА Ярослава Гасяк, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Вібла, начальник служби у справах дітей Калуської РДА Світлана Кіндрат та головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Любомира Касіянчук.  Вони привезли солодощі та обговорили проблемні питання дітей із куратором групи. Крім того, за сприяння райдержадміністрації було здійснено закупівлю продуктів харчування. Допомогли у цьому благодійники із-за кордону – родина Фанкхаузер-Еберле з Опферсхофену (Швейцарія).

За матеріалом: ]]>Калуська районна державна адміністрація]]> - ]]>https://kalushrda.gov.ua/n/news/2022/09/16/24679/view]]>