Сплив документ про "готовність" Сєвєродонецька до "референдуму": немає світла і списків жителів, а дільниці заміновано

18-09-2022

Російські окупанти спільно з колаборантами марно намагаються підготуватися до псевдореферендуму у Сєвєродонецьку Луганської області - ]]>OBOZREVATEL]]>. Списків жителів міста немає, кордони ділянок не визначені та не вистачає техніки, людей і сейфів.

Про це стало відомо з ]]>документу]]>, який 17 вересня зʼявився на Telegram-каналі "Досьє Шпигуна". У ньому "голова"так званої "територіальної виборчої громади" описує стан готовності міста до незаконно референдуму (фото).

Ще одна проблема окупантів – стан "дільниць", які хочуть розмістити у школах та адміністративних приміщеннях. У багатьох з них немає вікон та навіть даху. Окрім того вони у більшості випадків заміновані.

Також у місті відсутнє світло та водопостачання, що також впливає на хід підготовки.

Сплив документ про ''готовність'' Сєвєродонецька до ''референдуму'': немає світла і списків жителів, а дільниці заміновано. Фото

]]>Альбіна Панченко]]>

Джерело: ]]>https://war.obozrevatel.com/ukr/spliv-dokument-pro-gotovnist-severodonet...]]>