Діти-переселенці з Луганщини у Дніпрі долучилися до святкового марафону подарунків

06-01-2023

У Дніпрі діти та молодь ВПО взяли участь у святкових різдвяних заходах.

Привітала учасників заступниця голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська.

Вона зазначила, що за доброю традицією до різдвяних свят діти ВПО та діти з інвалідністю отримують подарунки від таємних сант в рамках Новорічного марафону.

Цього року географія марафону значно розширилась. Діти з різних куточків країни долучились до участі.

"Захід виявився дійсно святковим та багатим на сюрпризи. Такі традиції ми намагаємось підтримувати навіть у ці важкі часи. Дякую нашим друзям та партнерам, які допомогають робити маленькі дива та дарувати дітям радість", - додала Катерина Безгинська.

Крім Дніпропетровщини, подарунки відправлено в міста, де живуть учасники акції.

Наразі вже отримали свої коробки-сюрпризи учасники з Харківщини, Одещини, Київщини, Полтавщини, Херсонщини, Івано-Франківщини та Волині. Далі - більше!

Захід проводиться за підтримки Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Тетяни Баранцової, Спілки Самаритян України Київське Об'єднання, Фонду Майбутнє дітей Kinderzukunft, Global Fund for Children за підтримки управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/diti_pereselenci_z_luganshchini_u_dnip...]]>