Дитячі поліцейські Луганської області провели «Єдиний урок з безпеки» для школярів Луганщини

10-09-2022

З початку вересня ювенальні поліцейські спільно з представниками ДСНС Луганщини провели понад 30 онлайн-уроків з безпекових питань для учнів луганських навчальних закладів.

Цього разу працівники ювенальної превенції області спільно з рятувальниками нагадали дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки під час військового стану, алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога» та правила поведінки при виявлення вибухонебезпечних предметів.

Під час розмови поліцейські надали школярам основні рекомендації щодо заходів безпеки у повсякденному житті, як уникнути надзвичайних подій у побуті. Учні мали можливість переглянути тематичні матеріали, слайди та пізнавальні відеоматеріали.

Не залишили без уваги дуже важливе питання про дитячі суїциди, розібрали зі слухачами як запобігти трагічним крокам у безодню, до кого звернутися за допомогою та підтримкою.

Робота ювенальних поліцейських не припиняється, кожен день інспектори-ювенали працюють з маленькими земляками, тримають зв’язок та разом крокують до безпечного та мирного життя.

]]>#Національнаполіція]]> ]]>#ювенальнаполіція]]> ]]>#поліція_Луганщина]]> ]]>#kidspolice]]> ]]>#діти]]> ]]>#поліція]]>

]]>]]>

Джерело: ]]>Поліція Луганської області]]> ]]>https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid037WLAxK6ULAPphV98RBAXQ4AXZ...]]>