До уваги мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади!

01-02-2023

Луганською обласною військової адміністрацією досягнуто домовленості з представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо надання матеріальної допомоги постраждалим та родинам загиблих цивільних осіб Луганською області внаслідок надзвичайної ситуації військового характеру. На виконання зазначених домовленостей Сєвєродонецька міська ВЦА здійснює збір інформації стосовно постраждалих/загиблих цивільних осіб, мешканців Сєвєродонецької територіальної громади.

Якщо ви, або члени вашої сім'ї отримали поранення, травми внаслідок бойових дій або ви втратили родичів, інформацію про це можна надати, заповнивши гугл-форму за посиланням: ]]>https://forms.gle/ZCaHWwETS5zvTJmPA]]>

Рішення про надання матеріальної допомоги буде прийматись представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста після особистої зустрічі з постраждалою особою або членом родини загиблої особи, співбесіди та розгляду наданих документів.