Ви тут:

У Рівному для ВПО відвідування зоопарку - безплатно

01-02-2023
Категорія: 

Упродовж 2022 року Рівненський зоопарк відвідали понад шість тисяч переселенців. Про це ]]>Суспільному]]> розповіла завідувачка науково-просвітницького відділу зоопарку Мирослава Патій. Внутрішньо переміщені люди можуть щопонеділка безоплатно подивитись на тварин.

Марія Бойцова разом із донькою Веронікою приїхали у Рівне із Сєвєродонецька пів року тому. Сьогодні вони скористалися можливістю безоплатно відвідати Рівненський зоопарк.

"Нам дуже приємно. Коли приїхали у Рівне, не знали, що для внутрішньо переміщених осіб — відвідування безплатне. Дитина захотіла і ми поїхали. Великий зоопарк, у нашому місті не було зоопарку взагалі. Дуже зручно, багато різних тварин, цікаво", — розповіла жінка.

Акцію не скасовують: у Рівному переселенці можуть безплатно відвідати зоопарк

Акцію не скасовують: у Рівному переселенці можуть безплатно відвідати зоопарк

Завідувачка науково-просвітницького відділу у зоопарку Мирослава Патій зазначила, що акцію безоплатного відвідування зоопарку для переселенців запровадили ще з квітня 2022 року.

"Люди, які прибули з інших регіонів, мають можливість безоплатно відвідати зоопарк, але за умови, що вони мають відповідний документ. Упродовж 2022 року Рівненський зоопарк відвідало 6 446 внутрішньо переміщених осіб. Від початку 2023 року і до сьогодні — завітало 218 переселенців", — розповіла вона.

Акцію не скасовують: у Рівному переселенці можуть безплатно відвідати зоопарк

Безплатні екскурсії зоопарком для переселенців скасовувати не збираються, додала Мирослава Патій. Відвідати заклад безоплатно вони можуть щопонеділка.

 

Фото: Суспільне Рівне

За матеріалом: Суспільне - ]]>https://suspilne.media/370558-u-rivnomu-pereselenci-j-nadali-mozut-bezpl...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)